Šmohor(TV29)-Vrh nad Laškim(TV30)-Planina pri Sevnici(TV30)

Šmohor(TV29)-Vrh nad Laškim(TV30)-Planina pri Sevnici(TV30)

10. junija 2021 - 13. junija 2021

Društvo prijateljev Poti kurirjev in vezistov NOV Slovenije

Vabimo vas, da se udeležite letošnjega prvega izleta društva po delu Poti na Šmohor – Vrh nad Laškim do Planine pri Sevnici.

Izlet bo v nedeljo, 13. 6. 2021  z odhodom ob 7.30  izpred Telekoma Slovenije, Cigaletova 15, Ljubljana.

Udeleženci bodo odtisnili v dnevnik naslednje žige:TV29, TV30 in TV31.

Program izleta je naslednji: Ljubljana – Celje – Laško – hoja na Šmohor (2 uri, žig, postanek za malico, kosilo) – vožnja do Laškega in do Vrha nad Laškim (žig) – vožnja mimo Jurkloštra do Planine pri Sevnici (žig, možnost ogleda Planine) – trasa povratka po dogovoru.

Udeleženci izleta lahko izberejo hojo ali pa vožnjo z avtobusom.

Izlet bo organiziran tudi v primeru slabega vremena.

Prihod v Ljubljano v poznih popoldanskih urah.

Izlet  vodita:  Zlatko Gajšek in Zora Sušnik

Cena izleta je 18 €. Udeleženci bodo prijavnino plačali na avtobusu

Imejte pripravljen točen znesek, v izogib preprečevanja okužbe med udeleženci.

Prijave sprejemamo po telefonu na vsak delovni dan od 10. do 12. ure 031 628 057 ( vračam neodgovorjene klice) in na info@drustvo-prijateljev-poti.si

Na izletu je potrebno upoštevati  vsa navodila in predpisane ukrepe zaradi epidemije Covid 19 in sicer:

Nošenje maske

• Pri gibanju in zadrževanju v vseh zaprtih javnih krajih in prostorih
  • Pri gibanju in zadrževanju na odprtih javnih krajih oziroma prostorih, če ni mogoče zagotoviti najmanj 1,5 metra medosebne razdalje

Razkuževanje rok

• Pri vstopu v javne kraje in prostore

S prijavo na izlet udeleženec potrdi, da je seznanjen z zahtevnostjo izleta ter izpolnjuje zdravstvene, fizične in tehnične pogoje za varno sodelovanje na izletu. Udeleženec je dolžan upoštevati navodila in odločitve vodnika, sicer hodi na lastno odgovornost !

10. junija 2021
13. junija 2021