Izlet Toško Čelo – Tošč 2018

Vabilo na izlet del poti od Čemšeniške planine do Doma na Vrheh in na Sveto planino
4. 9. 2015
Obči zbor Društva prijateljev Poti – marec 2018
25. 4. 2018

Izlet Toško Čelo – Tošč 2018

Društvo prijateljev Poti kurirjev in vezistov NOV Slovenije

Članicam in članom !

Vabimo Vas, da se udeležite prvega letošnjega izleta društva po delu Ljubljana – Toško Čelo – Tošč (Gonte).

Izlet bo v nedeljo, 22. 4. 2018 ob 9. uri z končnega postajališča mestnega prometa št. 5 Podutik.

Udeleženci bodo odtisnili v dnevnik naslednje žige: TV62 in TV63.

Program izleta je naslednji: Podutik ( mestni avtobus) – peš ½ ure Toško Čelo ( žig, kava) (alternativa vožnja z avtomobili do Toškega Čela) – Sveta Katarina (hoja 1ura 15 min, počitek) – hoja (1 ura) do turistične kmetije Gonte ( žig, možnost kosila, počitek). Po dogovoru možnost vzpona na Tošč ( 40 min) ali Grmado ( 20 min), odvisno od vremena in dogovora z udeleženci.

Pot je označena lahka pot, hodili bomo počasi – skupaj približno 6-7 ur.

Vrnitev v Ljubljano po isti poti v popoldanskih urah.

Izlet vodita: Zlatko Gajšek in Slavko Žagar.

Cena izleta: lastni stroški udeleženca

Prijava na izlet ni potrebna.

Za dodatne informacije se obrnite na vodnika Zlatka Gajška na GSM 031 540 925 ali po e-pošti Zlatko.gajsek@telemach.net

S prijavo na izlet udeleženec potrdi, da je seznanjen z zahtevnostjo izleta ter izpolnjuje zdravstvene, fizične in tehnične pogoje za varno sodelovanje na izletu. Udeleženec je dolžan upoštevati navodila in odločitve vodnika, sicer hodi na lastno odgovornost!

Vsem udeležencem želimo varno in lepo Pot!