Obisk pri častni predsednici Domicilnega odbora
26. 6. 2015

Vabilo na izlet del poti od Čemšeniške planine do Doma na Vrheh in na Sveto planino

Društvo prijateljev Poti kurirjev in vezistov NOV Slovenije

Članicam in članom!

Vabimo vas, da se udeležite letošnjega petega izleta društva po delu Poti od Čemšeniške planine do Doma na Vrheh in na Sveto planino.

Izlet bo v nedeljo, 20. septembra 2015 z odhodom ob 7.30 uri izpred Telekoma Slovenije, Cigaletova 15, Ljubljana.

Udeleženci bodo odtisnili v dnevnik naslednje žige: TV25, TV26 in TV27.

Program izleta je naslednji: vožnja Ljubljana – Trojane ( jutranja kavica, krof) – Prvine – hoja na Čemšeniško planino ( približno 30 minut zmerne hoje, krajši postanek, žig) – hoja navzdol na Dom na Vrheh ( približno 2 uri, krajši postanek, žig) – Sveta planina ( vožnja ali 45 minut peš po cesti, daljši postanek za kosilo, žig. Popoldne vrnitev z busom proti Ljubljani. Tisti, ki ne zmorete hoje, se lahko na Vrhe in Sveto planino peljete z busom, na Prvinah pa počakate tiste, ki se bodo povzpeli samo na Čemšeniško planino.

Izlet vodita: Slavko Žagar in Zlatko Gajšek.

Cena izleta je 13,00 €. Udeleženci bodo izlet plačali vodniku v avtobusu.

Prijave sprejema Pavla Pevc : GSM 040 809 208

Ponedeljek 14.9. in torek 15.9. od 9. do 12. ure ter

Četrtek 17.9. in petek 18.9. od 9. do 12. ure

V sredo 16.9.2015 ne bomo sprejemali prijav!

Lahko se prijavite tudi na e-mail: pavlapevc@gmail.com

Za izlet je predviden manjši avtobus (35 sedežni), zato vas prosimo, da pohitite s prijavo.

S prijavo na izlet udeleženec potrdi, da je seznanjen z zahtevnostjo izleta ter izpolnjuje zdravstvene, fizične in tehnične pogoje za varno sodelovanje na izletu. Udeleženec je dolžan upoštevati navodila in odločitve vodnika, sicer hodi na lastno odgovornost !

Na telefonski številki 01 234 1433 v tem času ne bom dosegljiva ( predsednica na dopustu).