Maribor TV5 – Mariborska koča TV6 – Ruška koča pri Arehu TV7 – Osankarica TV8 – Rogla TV9

« All dogodki

10. junija 2018

Članicam in članom !

Vabimo Vas, da se udeležite tretjega izleta društva po delu Poti od Maribora preko Pohorja do Rogle.

Izlet bo v nedeljo, 10. 6. 2018 z odhodom ob 7. uri izpred Telekoma Slovenije, Cigaletova 15, Ljubljana.

Udeleženci bodo odtisnili v dnevnik naslednje žige: TV 5, TV 6, TV 7, TV 8 in TV 9.

Program izleta je naslednji: vožnja Ljubljana – Maribor ( žig) – Mariborska koča (žig), pričetek hoje do Ruške koče pri Arehu, približno ena ura ( žig, krajši počitek) – vožnja do Osankarice ( žig, ogled Črnega jezera ali skupni obisk bojišča, kosilo po želji ) – vožnja do Koče na Pesku – Hotel Planja na Rogli ( žig) – vožnja preko Zreč do avtoceste proti Ljubljani.
Prihod v Ljubljano v zgodnjih večernih urah.
Udeleženci izleta lahko izberejo hojo ali pa vožnjo z avtobusom.

Izlet vodita Zlatko in Zora.

Cena izleta je 18,00 €. Udeleženci bodo izlet plačali vodnici v avtobusu.

Prijave sprejemamo:
– Vsak delovni dan od 9. do 12. ure
na GSM 031 628 057 ali po e-pošti susnikbabi@gmail.com

Prosimo vas, da pohitite s prijavo, ker je predviden manjši avtobus.

S prijavo na izlet udeleženec potrdi, da je seznanjen z zahtevnostjo izleta ter izpolnjuje zdravstvene, fizične in tehnične pogoje za varno sodelovanje na izletu. Udeleženec je dolžan upoštevati navodila in odločitve vodnika, sicer hodi na lastno odgovornost!

Vsem udeležencem želimo varno in lepo Pot!

Datum:
10. junija 2018